Aktualitet

Zhduket 11-vjeçari në Tiranë/ U largua nga banesa, i ati kërkon ndihmë nga Policia

13:47 - 05.08.20 Gazeta Shqiptare

Një 11-vjeçar është zhdukur në Tiranë. Mësohet se i mituri me iniciale R.D., është larguar nga banesa që prej ditës së djeshme dhe deri më tani nuk asnjë gjurmë prej tij.Ishte babai i tij, 35-vjeçari me iniciale Y. D., ai që ka denoncuar rastin në polici.

NJOFTIMI I POLICISË

“Shtetasi Y. D., 35 vjeç, banues në Tiranë mbrëmjen e djeshme ka kallëzuar se i është larguar nga banesa, djali i mitur me iniciale R. D., 11 vjeç. Punohet për gjetjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.