Aktualitet

Foto/ Kush është 44-vjeçari që vrau nënën, dënimet e mëparshme dhe problemet e shëndetit mendor

21:00 - 06.08.20 gsh

Olsi Çekiçi, 44-vjeçari është autori i vrasjes së nënës së tij pasditen e sotme në Pogradec.  Autori është një person me preçedentë të mëparshëm penalë, dhe është dënuar për përdorim të lëndëve narkotike në Itali dhe në vendin tonë.Vetëm para pak muajsh, Olsi Çekiçi rezulton se ka qenë i shtruar në spitalin psikiatrik të Elbasanit dhe është kuruar për probleme të shëndetit mendor. Gazetarja Dorjana Bezat duke iu referuar burimeve nga policia raportoi se 44-vjeçari jetonte me nënën dhe vajzën e tij e cila është 15 vjeçe si dhe vëllain tjetër edhe ai me të meta mendore.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.