Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Tushemisht

08:49 - 08.08.20 gsh

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesit e sotëm në Tushemisht të Pogradecit.Sipas policisë, autorë të paidentifikuar ende kanë qëlluar drejt disa mjeteve të parkuara në parkingun e një hoteli, duke iu shkaktuar dëme materiale.

Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 08.08.2020, rreth orës 05:00, në parkingun e nje hoteli në Tushemisht, dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të disa mjeteve të parkuara, duke iu shkaktuar dëme materiale.

Nga ana e Policisë, po punohet intensivisht për identifikimin e kapjen e autorëve si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.