Foto-galeri

Foto/ 10 njerëzit që blenë rroba shumë të lira, por që duken sikur kanë shpenzuar shuma marramendëse

12:00 - 09.09.20 Gazeta Shqiptare

Ndonjëherë nuk ju nevojitet që të shpenzoni shuma marramendëse në dyqane të shtrenjtë, që të gjeni veshja të bukura që ju nxjerrin në formë, trendi dhe në modë.Ndodh që veshje të tilla të gjeni edhe në dyqane ku janë më të lira, e me pak para të blini rroba që njerëzit do mendojnë se i keni blerë shtrenjtë.

Disa njerëz kanë publikuar në rrjetet sociale fotografi ku tregojnë rrobat që i kanë blerë me një çmim që as ata vetë nuk e prisnin dhe që askush nuk e beson se i kanë blerë lirë.

“Bright Side” i ka publikuar këto fotografi të vajzave që me pak durim kanë gjetur atë çfarë dëshironin me një çmim që gjithashtu i jepte mundësinë që të kursente diçka.

 

640-0-5f5637fa35b9e 640-0-5f5637fae73d6 640-0-5f5637fb149e7 640-0-5f5637fabfc2e 640-0-5f5637fa591e7 640-0-5f5637fa789c5 640-0-5f5637fb65613 640-0-5f5637fa9bcf6 Screenshot_2-11 640-0-5f5637fa0bc6b
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.