Aktualitet

Sherri përfundon me plagosje, debatojnë në lokal dhe nxjerrin thikat

20:00 - 23.01.21 gsh

Një person ka mbetur i plagosur pas një konflikti që ka pasur me një tjetër qytetar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, pranë shtëpisë së oficerëve.



Bëhet me dije se dy personat kanë qenë në një lokal dhe më pas kur kanë dalë jashtë tij janë grindur. I plagosuri, një 45-vjeçar ka mbetur i plagosur në këmbë, si pasojë e një arme të ftohtë që është përdorur nga autori, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.