Aktualitet

Del nga rruga motori në Elbasan, plagosen dy persona

20:55 - 08.04.21 Gazeta Shqiptare

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Mollas të Elbasanit. Mësohet se të dy personat, po udhëtonin me një motor në momentin që mjeti ka dalë nga rruga.Për pasojë, të dy u plagosën dhe u dërguan në spital, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për shkaqet e këtij aksidenti që la pasu dy të plagosur.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.