BLUETOOTH

Konfirmohet lidhja/ Andi dhe Melisa në një histori dashurie

09:45 - 24.04.21 Gazeta Shqiptare

Që në kohën që ishin pjesë e Përputhen, nisën thashethemet e para për një lidhje mes tyre.  Dhe tani, pas tërheqjes së tyre nga ky format, prej kohësh në rrjet qarkullojnë aludime se Andi dhe Melisa janë në një romancë dhe pse asnjëri nga dyshja nuk e ka pohuar, detajet e faktojnë më së miri atë.Së fundmi, është faqja e njohur në Instagram ‘Vipat e Bllokut’, ajo e cila ka postuar disa foto ku Andi dhe Melisa duken më se të afërt, me njëri-tjetrin. Nga foto, duket se ata ishin pjesë e një feste private, ku shikohet se Andi ka hequr këmishën dhe kërcen në mënyrë shumë intime me Melisën. Mesa duket këto poza konfirmojnë atë që shpesh përflitej, Andi dhe Melisa kanë një histori të bukur dashurie.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.