Kosova

Një i vdekur dhe 221 raste të reja me coronavirus, ja bilanci në 24 orët e fundit në Kosovë

15:10 - 04.08.21 Gazeta Shqiptare

Është dyfishuar numri i të infektuarve me Covid-19 në Kosovë.Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë dhe 221 raste të reja.

Gjatë 24 orëve të fundit 21 persona janë shëruar nga COVID-19.

2 mijë e 267 persona kanë vdekur deri tani si pasojë e këtij virusi

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.