BLUETOOTH

‘Çmenduri më e madhe që ke bërë?’ Habit Endri Prifti: Flas me UFO-t

23:58 - 13.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Endri Prifti, një nga artistët më të preferuar nga publiku shqiptar vazhdon të jetë kryeqendra e vëmendjes për të disatën javë radhazi. Pas mosmarrëveshjeve të shumta me ish-bashkëshorten të cilat u bënë publike, së fundmi Endri ka folur edhe për një anë tjetër tijën, në emisionin e moderatores Ester Bylyku.
Së fundmi Endri bëri një deklaratë bombë!

I pyetur nga Ester, se cila është çmenduria më e madhe që ka bërë, Endri përgjigjet: ‘Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën.

Abuzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh poshtë e lart në vendet më të këqija që mund të ekzistojnë, në ato që ty s’ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t (qesh).


Shfaq Komentet (1)

Leave a Reply to K. M. Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. I paska korona virusi te shkretit, po martohu prape, qe te flesh rehat dhe te mos shohesh as endera dhe as te besh hesapet e te tjereve. Gjumin e embel pa endera.

    Përgjigju ↓