BLUETOOTH

VIDEO/ Shpërtheu në lot pas largimit të Amosit, Tea ia ‘plas’ në fytyrë: Qarja jote mu duk teatrale

09:46 - 09.02.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Pas largimit të Amosit nga shtëpia, Olta shpërtheu në lot. Por për disa banorë reagimi i Oltës ishte një shfaqje.
Tea u shpreh se për Amosin ishte një çlirim që doli nga shtëpia pasi ai kishte kohë që nuk donte të rrinte më.

Sipas saj ajo nuk ishte reale në momentin që qau.

Tea: Ai përbuzte çdo situatë që krijohej këtu. Ishte shumë i mërzitur dhe donte të largohej.

Ti arrite të mbaje veten për djalin, por qave aq shumë për Amosin.

Olta: Nuk ka lidhje qëndrimi Amosit me reagimin tim.

Ai për mua ka qënë një përqafim i ngrohtë, jo mbështetje për lojë. Ti je duke folur me fjalët e Deas.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.