LAJMI I FUNDIT

FOTO-LAJM/ “Putin, rikthimi i Hitlerit”, revista “Time”: Si e shkatërroi ëndrrën europiane

19:25 - 27.02.22 G.SH.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Revista “Time” e ka portretizuar Vladimir Putinin si një alterego të diktatorit nazist Adolf Hitler.
Në një foto-montazh të vendosur në revistë, është bashkuar fotoja e presidentit Putin me atë të Hitlerit, me mbishtrimin “Rikthimi i historisë”. Në faqen e revistës, me tej shkruhet “Si Putin shkatërroi ëndrrën Europiane”, duke bërë kështu krahasimin me diktatorin Adolf Hitler.


Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Mos I beso shume qenit qe te kafshon, sepse gjemen ta ben ai qe te lepihet dhe te levdon. Maskarenjte I kemi kudo, bejne sikur jane bamires, por nga prapa kraheve te vrasin me pambuk, qe te moms e maresh vesh asnjehere. Keta quhen kriminele te heshtur.

    Përgjigju ↓