FOTO - GALERI

8 fotografi që tregojnë se çfarë ndodh “kur natyra vepron jashtë rregullave të saj”

15:55 - 28.02.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ka afërsisht 7.8 miliardë njerëz në botë, dhe ende, shumë prej tyre kanë lindur me tipare fizike që askush tjetër nuk i ka.
Dhe madje ndonjëherë, as ne nuk jemi të vetëdijshëm se trupi ynë është unik, përcjell Telegrafi.

Por këtë e dëshmojnë këta persona, të cilët zbuluan dallimet e tyre.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.