AKTUALITET

FOTO/ Një kukull dhe rrobat e familjes Avdia të mbetura pas në vendin ku iu vra vajza

09:55 - 03.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Familja Avdia ka hapur dyert e mortit, ku do të presë nderimet e fundit për vajzën e tyre 7-vjeçare që gjeti vdekjen në ditën e saj të parë të plazhit, teksa luante në breg të detit.
Ndërkohë gazetarja Esmeralda Keta e cila ka parë gjithçka ndodhi të martën e 2 gushtit, ka postuar sot disa foto të tjera nga plazhi i Potamit, ku në shezlongët e familjes Avdia ndodhen ende rrobat e tyre

Lule dhe një kukull është vendosur pranë vendit ku humbi jetën 7-vjeçarja.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.