BLUETOOTH

Miqtë e Fifit ‘nxjerrin zbuluar sekretin’ mbi gjininë e bebit, këngëtarja do sjellë në jetë…

15:37 - 24.01.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja e njohur Fifi dhe partneri i saj Adisi pritet të bëhen prindër së shpejti, pas lajmit të ëmbël të shtatzënisë.
Por kureshtja e fansave pas lajmit është lidhur me gjininë e bebit që pritet të sjellë në jetë këngëtarja, e cila e ka mbajtur sekret dhe shtatzëninë deri para pak kohësh.

Por mesa duket miqtë e saj kanë zbuluar ‘sekretin’ lidhur me gjininë, ku kanë pranuar se Fifi do të sjellë në jetë një vajzë.

Nga ana tjetër, vetë Fifi duket se po e shijon tepër këtë periudhë ku ka ndarë dhe foto me barkun e rrumbullakosur, ku shprehet se shkelmat e bebit janë lumturia më e madhe që po përjeton.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.