AKTUALITET

FOTO/ Pak muaj para zgjedhjeve, Berisha firmos marrëveshjen me Dulen

11:18 - 25.01.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Pak muaj para zgjedhjeve lokale të 14 majit, PD firmosi koalicion me Partinë për Bashkimin e të Drejtave të Njeriut.
Koalicioni parazgjedhor u firmos këtë të mërkurë, 25 janar, mes kreut të PD Sali Berisha dhe kreut të PBDNJ Vangjel Dule.

dule berisha

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.