BLUETOOTH

Dani Alvesh ndodhet në burg për përdhunim/ Partnerja e lë në ‘baltë’, i kërkon divorcin

15:29 - 31.01.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Futbollisti brazilian Dani Alvesh ndodhet në burg pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë 23-vjeçare në një diskotekë në Barcelonë. Ai ndodhet pas hekurave në pamundësi për të dalë duke paguar një shumë të madhe dhe për të pritur gjyqin në gjendje të lirë.
Përveç situatës së vështirë ku ndodhet, mbrojtësin tashmë e pret një tjetër “betejë”. Edhe pse gruaja e tij e kishte mbështetur fillimisht, tani Joana Sanz i ka kërkuar divorcin.

Lajmi është bërë i ditur nga media italiane “Tuttomercato”. Raportohet se ajo e ka marrë këtë vendim për shkak të gjendjes së rënduar në të cilën ndodhet pas vdekjes së nënës së saj.

L'inferno della moglie di Dani Alves, pubblica i messaggi che riceve: sono  disumani

Dani Alves y Joana Sanz, TODAS LAS POLÉMICAS de un matrimonio en su momento  más delicado

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.