AKTUALITET

SPAK kërkon aktpadinë për McGonigal, zbardhet përgjigjja e Bardhit: Shpresojmë në një hetim të plotë dhe të pavarur

18:12 - 31.01.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Deputeti demokrat Gazmend Bardhi i është përgjigjur kërkesës së SPAK për t’i vënë në dispozicion aktpadinë e drejtësisë amerikane, për çështjen e ish-zyrtarit të lartë të FBI, Charles McGonigal.
Në letërkëmbimin me kreun e SPAK, Altin Dumani, Bardhi shkruan se ka besim që kjo strukturë do të kryejë një hetim të plotë dhe të pavarur.

“Shpresojmë të kryeni një hetim të plotë, të gjithanshëm dhe të pavarur mbi këtë çështje”, shprehet Bardhi.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.