AKTUALITET

Marrin flakë kabujt elektrikë në një pallat në Tiranë, policia në vendngjarje

18:36 - 05.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Policia e Tiranës ka njoftuar se në një pallat në Tiranë kanë rënë zjarr në kabujt e shpërndarjes së rrjetit elektrik. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Asim Vokshi”.
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi:

Më datë 05.02.2023, rreth orës 17:55, në rrugën “Asim Vokshi”, në një pallat, ka rënë zjarr në kabujt e shpërndarjes së rrjetit elektrik.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.