BLUETOOTH

E frikshme/ Gjarpri sulmon live në emision Rudina Magjistarin, moderatorja shpërthen në të bërtitura (VIDEO)

13:03 - 09.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka përjetuar një moment të frikshëm në emisionin e saj “Rudina”, ku të ftuar kishte një veteriner. Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte.
Rudina bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar. Sakaq nga ana tjetër, veterineri i tha se nëse do e kafshonte, thjesht do i shkaktonte pak gjak në duar dhe Rudina e nervozuar e pyeti se si mund të lejonte këtë.

Por më pas situata kaloi me të qeshura.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.