AKTUALITET

VIDEO/ Protesta e 11 shkurtit, Berisha publikon spotin: Shqipëria marshon drejt Tiranës

10:16 - 09.02.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar spotin për protestën e datës 11 shkurt të thirrur në Tiranë.
Berisha thotë se në këtë ditë Shqipëria marshon drejt Tiranës dhe derdhet në të gjitha rrugët dhe sheshet e saj.

“Me 11 shkurt në ora 12:00 Shqipëria marshon drejt Tiranës! Tirana derdhet në rrugët dhe sheshet e saj”, shkruan Berisha.

Protesta do të nisë në orën 12 të së shtunës dhe qytetarët do të marshojnë drejt kryeministrisë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.