BLUETOOTH

Deklarata e bujshme e asterologes: Olta mund të jetë e dashuruar me Luizin

14:57 - 24.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Astrologia Liza Gjika ka bërë një deklaratë të bujshme, sa i përket treshes Olta-Luiz-Kiara, në shtëpinë e “Big Brother VIP”.
E ftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”, Gjika deklaro ise sipas numrave të astrologjisë, del që Olta është e dashuruar me Luiizn, por di ta fshehë. Nga ana tjetër, sa i përket përputhshmërisë mes Kiarës dhe Luizit, ajo deklaro i se janë tipa që nuk përshtaten.

“Një dashuri gaforre-bricjap ka të njëjtat energji, por shuhet shpejt. Pra lidhja nuk zgjat. Mund të jetë thjesht një farsë. Të dyja palët janë aktorë sepse vepron energjia. Megjithatë sipas numrave janë harmonikë. Vajza luan një forcë tërheqëse tek djali. Pra kështu, mund të shkojnë shumë mirë. Ndërkohë, sipas numrave, Olta mund të jetë e dashuruar në fshehtësi me Luizin, por di ta fshehë”, tha Gjika.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.