BLUETOOTH

‘Super ide’, çfarë plani thurin Olta dhe Luizi? (VIDEO)

18:42 - 24.03.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja Olta Gixhari ka tentuar të fusë Luiz Ejllin ditën e sotme në tualet për t’i thënë diçka. Por, komunikimi brenda tualetit është i ndaluar dhe Luizi u tregua i kujdesshëm, ai nuk u fut brenda në tualet teksa Olta ishte aty brenda,
Këngëtarja Olta Gixhari ka tentuar të fusë Luiz Ejllin ditën e sotme në tualet për t’i thënë diçka. Por, komunikimi brenda tualetit është i ndaluar dhe Luizi u tregua i kujdesshëm, ai nuk u fut brenda në tualet teksa Olta ishte aty brenda.

Olta i kërkoi Luizit që të futej në banjo, pasi do t’i tregonte diçka. Por Luizi nuk bëri kështu. Ai qëndroi jashtë por gjithsesi dëgjoi atë çka Olta i tha. ‘Super ide’ i tha Olta e cila del më pas nga tualeti duke qeshur, ndërsa Luizi largohet i heshtur.

Luizi: Nuk vij aty unë jo

Olta: Jo të të tregoj diçka… Super ide.

Komunikimi brenda tualetit është i ndaluar brenda ‘Big Brother VIP Albania’. Për këtë shkelje rregulli, dolën në nominim Luizi, Maestro dhe Kristi,  e në fund u eliminua Armaldo Kllogjeri (Maestro).

Nuk dihet se cila është ideja që Olta po kërkon të realizojë e nëse Luizi do marrë pjesë.

 

@bigbrotheral2 #viral #bigbrothervipalbania #kosovatiktok #shkodra #luizkiara #bigbrotheralbania #zürich #fy #germany #fyp #meluizin #luizejlli ♬ original sound – FD

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.