BLUETOOTH

A është lojtari i famshëm “NBA”, arsyeja pse Shakira refuzon Tom Cruise?

16:54 - 25.05.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Arsyeja pse Shakira nuk i përgjigjet flirtit të Tom Cruise duket se është një mashkull tjetër. Ylli kolumbian nuk është lidhur me askënd deri më tani që nga periudha e  ndarjes së saj nga Gerard Pique . Megjithatë mediat e huaja shkruajnë se ajo ka filluar një raport të fshehtë.
Shakira u pa të dielën në FTX Arena për të parë ndeshjen Miami Heat kundër Boston Celtics. Natyrisht që prania e saj atje nuk është për shkak të dashurisë për basketbollin, por njohjes me Jimmy Butler.

Ata ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, gjë e çuditshme për Shakirën, e cila ndjek vetëm 159 persona në llogarinë e saj. Nga ana tjetër, sigurisht që lidhja e tyre nuk është ende e qartë, pasi basketbollisti është në lidhje me modelen Caitlin Novak që prej vitit 2019. Ndërkohë që Shakira është në kërkim të partnerit të saj të radhës, sakaq kujtojmë se  ish-i i saj, Gerard Pique duket se po jeton dashurinë e fundit. me Clara Kia, madje, ai së fundmi ka postuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi të re me partneren e tij, në të cilën ai është pa këmishë dhe çifti pozon në krahët e njëri-tjetrit duke buzëqeshur para kamerës.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.