EKONOMI

Këmbimi valutor 27 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

08:10 - 27.05.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë.
 

kembimi

Sot monedha evropiane do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111.

Franga zvicerane sot do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 127.6 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.