Kronikë

E rëndë në Përmet/ Djali 24-vjeçar vret nënën e tij

21:51 - 03.06.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Përmetit, pasi një 24-vjeçar dyshohet se në gjendje depresive, ka mbytur nënën e tij 65-vjeçare.
Sipas njofitmit të policisë autoritetet janë vendosur në ndjekje të autorit pas raportimit të ngjarjes dhe kanë arrestuar të riun me iniciale A. M.

Sakaq, në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.