AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:12 - 21.11.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

GAZMEND BARDHI LETER NIKOLLES: DHUNIN I TE DREJTES SE PAKICES PARLAMENTARE

TYM DHE ZJARR NE PARLAMENT, PS MIRATON BUXHETIN PER 5 MINUTA

Lindita Nikolla: Mendoni për qytetarët që ju votuan. Opozita: Deputetët kanë qenë të rrethuar nga forcat e sigurisë si në gjendje lufte

 

“Kryeministri është fshehur, opozita në mosbindje civile”

Berisha: Rama do të përfundojë i rrethuar me 20 makina si Kim Yong Un

 

Festë në Tiranë dhe në mbarë vendin

Kombëtarja ndalet në barazim, por ruan kreun e grupit “E” kualifikim historik në EURO 2024

Silvinjo eksperimenton me formacionin, portieri rezervë i Ishujve Faroe bën heroin

KRYEMINISTRI

Rama për TV francez: Athina do tregohej jo serioze nëse na bllokon integrimi

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta2

Titujt kryesorë

Për gjashtë qytete/ Lejet, listat e reja me pronat që legalizohen

SPAK arreston ish-kreun e Policisë Erzen Breçani me djalin. Të tjera fletëarreste

Dosja, lihen në fuqi masat e sigurisë ndaj Ilir Beqajt

Vetëm 5 minuta seancë, buxheti 2024 miratohet në parim mes kaosit në Kuvend. Opozita ndez tymuese e përplaset me Gardën

Kur Sulejman Dibra interpretonte Arturo Ui në Teatrin Kombëtar

DOSSIER

Ilirishtja apo trakishtja, cila është origjina e gjuhës shqipe? Kufiri natyror që ndan dialektet e si u formësua gjuha standarde

OPINION

A mund të bëhet Kosova si Tajvani dhe hijet e Rezolutës 1244/ NGA BEN ANDONI

Të bësh sërf në kënetë!/ NGA ARIAN GALDINI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni: gazeta


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.