BLUETOOTH

Nuk e komentoi pozitivisht dasmën dhe nuk pranoi të takonte Ilnisën, vëllai i Meritonit: Nuk dua…

15:13 - 11.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Mbrëmjen e djeshme (10 shkurt) Meritoni u surprizua nga hyrja e vëllait të tij në “BigBrother”.
Rinori duket se kishte ardhur me një mesazh të qartë për vëllanë e tij teksa la të kuptohet  familja e Meritonit nuk ishin shumë dakord me lojën që ai po bënte krah Ilnisës.

Sa i përket dasmës ai tha se e kishin parë si diçka të zhvilluar në kuadër të lojës dhe kaq.

Vëllai i Meritonit:Ne jemi krenarë për Meritonin është shumë i mirë individualisht le të vazhdojë lojën.

Moderatori: Kur përjetuat këtë dasmën e Meritonit çfarë thanë ata të shtëpisë?

Vëllai i Meritonit: Ne e kemi parë në kuadër të lojës është çdo gjë në rregull…

Moderatori: Rinor nuk kemi më kohë, do të të pyes nëse ke dëshirë të takosh dikë tjetër

Vëllai i Meritonit: Jo përveç Meritonit nuk dua të takoj askënd tjetër


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.