Kryesore

VIDEO/“I bekuar me dashurinë e saj”- Princ Leka gjen paqe në ditën e lindjes, feston me të bijën

20:14 - 26.03.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Princ Leka ka sot ditëlindjen dhe në festën e 42-vjetorit ka marrë pjesë edhe vajza e tij, Geraldina.
Pamjet nga festa i ka publikuar vetë princi teksa tregon momentin kur fryn qirinjtë dhe shkruan: “I bekuar me dashurinë dhe harenë e shpirtit të saj në ditëlindjen time”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HRH Crown Prince Leka (@princleka)

Kujtojmë se çifti ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ngjarjeve të fundit të ndodhura mes tyre dhe babait të Elias, Gjergj Zaharia.

Vetëm pak ditë më parë, ishte edhe gjyqi i tyre, ku sipas vendimit, Gjergj Zaharia do të qëndrojë 100 metra larg Princit dhe ambienteve të Oborrit Mbretëror për 1 vit.  Seanca e radhës u shty për në 27 mars.

Rikujtojmë se disa ditë më parë, një video qarkulloi kudo nëpër rrjet, e cila u regjistrua nga vetë Princi, ku ish-bashkëshortja e tij, Elia, e qëllonte Princin duke pretenduar se ky i fundit kishte ushtruar dhunë mbi babain e saj, Gjergj Zaharian.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.