Kronikë

Iu përmbys traktori teksa po punonte, përfundon në spital drejtuesi 60-vjeçar

16:03 - 15.04.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një 60-vjeçar ka përfunduar në spital pasi është dëmtuar nga traktori, i cili ishte përmbysur gjatë kohës që ishte duke punuar.
Policia bën me dije se 60-vjeçari është dërguar nga familjarët e tij, në urgjencën e spitalit të Korçës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

“Paraditen e sotme, në urgjencën e spitalit të Korçës, është dërguar nga familjarët e tij, për të marrë mjekim, shtetasi V. I., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Vashtëmi, Maliq. Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas ka qenë duke punuar me mjet bujqësor (traktor), i cili aksidentalisht është përmbysur dhe për pasojë 60-vjeçari është dëmtuar”, njofton policia.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.