Kronikë

E rëndë/ U mbyt para një muaj duke peshkuar në Porto Romano, gjendet në Kroaci trupi i 40-vjeçarit

15:36 - 20.04.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Trupi i pajetë i Aurel Ndonit, i cili rreth një muaj më parë mbyt në Porto Romano teksa po peshkonte, është gjetur në Brigjet e Kroacisë.
Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi më 25 mars të këtij viti. 40-vjeçari, teksa po peshkonte me vëllain e tij dhe një person tjetër, ka rrëshqitur dhe ka rënë në det.

Siç u bë me dije nga policia përmes një njoftimi zyrtar ditën e ngjarjes, Aurel Ndoni dhe dy të tjerët ishim peshkatarë amatorë, të cilët gjuanin peshq me grep


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.