BLUETOOTH

Sa me fat! Genta surprizohet nga i dashuri, urën e Bosforit ia ndriçoi me fjalë dashurie

11:45 - 09.12.19 Gazeta Shqiptare

Prej kohësh tashmë, këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, është përfolur për një romancë të re dashurie. Dhe mashkulli fatlum siç u raportua është biznesmeni i njohur turk, i cili jeton dhe vepron në Zvicër, Huseyin Usta. Ndonëse çifti po shijojnë lidhjen e tyre të re, këngëtarja shqiptare vazhdon të ndajë me fansat momente të lumtura në rrjetet sociale. Të tilla janë postimet e fundit, gjersa ka zbuluar surprizën e mrekullueshme që i ka bërë personi i zemrës Husein ka lënë mbishkrimin ‘Të dua Genta’ në gjuhën turke në urën e famshme ikonike të Bosforit që lidhë dy kontinentet, Europën dhe Azinë. Ndërkaq Genta, me shumë emocion nga kjo befasi është shprehur në Instagram, “Ura e Bosforit është ndriçuar me fjalë të dashurisë. Mirënjohëse”.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE