Kronikë

Aksidenti në Librazhd/ Humb jetën vëllai i zyrtarit të PD-së, plagosen tre të tjerë (Emrat)

17:34 - 24.01.20 gsh

Një aksident i rëndë, i cili ndodhi pak minuta më parë i mori jetën një pesoni si dhe mbetën të plagosur tre të tjerë.Raportohet, se viktima është identifikuar si Ardian Vreto, 45 vjeç, ndërsa të plagosurit janë një çift nga Durrësit Adnan e Frida Sofa si dhe një grua tjetër.

Bëhet me dije, se viktima, ish-punonjës policie në Librazhd është vëllai i kreut të degës së PD-së në Librazhd.

Policia ka nisur hetimet për ndarjen, ndërsa të plagosurit janë transportuar në spital.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.