Kronikë

Makina përplaset me motoçikletën në aksin Shkodër-Velipojë, humb jetën 68-vjeçari

11:39 - 04.04.20 gsh

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Shkodër-Velipojë.Burimet bënë me dije se një mjet tip ‘Benz’ është përplasur me një motoçikletë dhe për pasojē drejtuesi i këtij të fundit humbi jetën. Bëhet fjalë për shtetasin me inicalet P.V., 68 vjeç.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkohë policia po heton për të zbardhur ngjarjen.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.