Kronikë

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarin me biçikletë

08:57 - 22.05.20 gsh

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm rreth orës 07:27 në rrugën ‘Bardhyl’  në Tiranë, ku i plagosur ka mbetur një i moshuar.Bëhet me dije, se mjeti me drejtues shtetasin me iniciale B.Ll ka aksidentuar tek vija e bardha shtetasin me iniciale F.Rr., 87 vjeç, i cili ishte me biçikletë. Ndërsa mësohet se i moshuari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.