Kronikë

Plagosje me armë në Peqin, i riu qëllohet me plumb në këmbë (Emri)

21:00 - 29.05.20 gsh

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar pak minuta më parë në Peqin ,ku i lënduar ka mbetur shtetasi Besmir Hakballa, i cili ka marrë plumb në këmbë.I plagosuri Hakballa është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë pasi gjendja e tij është kritike. Grupi hetimor po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE