Aktualitet

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shëngjin, 2 të plagosur

22:18 - 29.06.20 gsh

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Gazetari Elidon Ndreka raportoi për “BalkanWeb” se tre automjete janë përfshirë në aksident dhe janë plagosur dy drejtues, të cilët janë dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës.
Policia ka kryer veprimet procedurale në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti. Momentalisht gjendja e të dëmtuarve paraqitet jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.