Aktualitet

Operacioni mes Italisë e Shqipërisë/ Ambasadorja Kim: Urime SPAK, vijoni me punën e jepni më shumë rezultate

15:07 - 30.06.20 Gazeta Shqiptare

Yuri Kim, ambasadorja amerikane në Tiranë, përmes një statusi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me operacionin mes SPAK dhe anti-mafias italiane. Ky operacion çoi në pranga 37 persona nga Shqipëria dhe Italia.E ndërsa uron SPAK për punën e kryer ambasadorja Kim, inkurajon atë të vijojë punën për më shumë rezultate të mira.

“Urime SPAK për dënimin e krimit të organizuar dhe narkotikës dhe përfshirjen në cështjen e anti-mafias italiane. Vijoni me punën e mirë dhe të jepni më shumë rezultate në interes të popullit popullin shqiptar https://bit.ly/31u2ë93” shkruan ambasadorja Kim.

 

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE