Aktualitet

Vdekja e mjekut te Infektivi/ Tritan Kalo: Nga gjiri i heronjve të shëndetësisë, një mantelbardhë e humbi sfidën me COVID-19

19:26 - 30.06.20 gsh

Mjeku infeksionist Tritan Kalo, koleg me profesorin dhe mjekun Arjan Pushi, që u nda sot nga jeta për shkak të COVID-19, shkruan se nga gjiri i heronjve të shëndetësisë, një mantelbardhë e humbi sfifën me COVID-19.“Nga gjiri i heronjve të Shëndetësisë një MANTELBARDHË e humbi sfidën me Sars-Cov2/Covid-19. U prehshi ne Paqe Prof. Arian Pushi!” shkruan Kalo.

Prof. Arjan Pushi u nda nga jeta sot në moshën 58-vjeçare. Ai humbi betejën me COVID-19, teksa nuk raportohet të ketë patur sëmundje të tjera.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE