Kronikë

Mbytet një 34-vjeçar në plazhin e Shëngjinit

17:32 - 10.07.20 gsh

Një 34-vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit pasditen e sotme.Burimet bëjnë me dije se trupi i pajetë i 34-vjeçarit,identiteti i të cilit ende nuk dihet është pikasur nga pushuesit në plazh. Ndonëse ai u nxor me shpejtësi nga uji, dhe u transportua në spital me urgjencë, 34-vjeçari ishte pa shenja jete.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE