Kronikë

Video/ Qëlluan Regis Runajn 27 herë me thikë dhe e hodhën në lumë, pamje nga aksioni i policisë në Elbasan

14:22 - 08.08.20 gsh

Policia e Shtetit ka publikuar pamje nga operacioni “Shkumbin”, ku u arrestuan Xhuljano Hoxha dhe Euglen Halili,autorët e dyshuar të vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runaj.Në video shfaqen forcat RENEA, të cilët po kërkojnë në lumin Shkumbin  thikën, me të cilën është vrarë në mënyrë makabre Regis Runaj, duke u qëlluar plot 27 herë.

Burimet zyrtare bënë me dije se dy të rinjtë Xhuljano Hoxha dhe Euglen Halili, janë paguar nga të tjerë për të kryer vrasjet.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.