Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

15:48 - 13.08.20 gsh

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e sotmë në Vlorë.Burimet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 korriku”, ku disa të rinj janë konfliktuar dhe  sherri ka agravuar deri në përdorim e armëve.

Sakaq, ende nuk bëhet me dije nëse ka të plagosur nga ngjarja në fjalë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.