Aktualitet

Rradhë kilometrike në Kakavijë/ Agron Llaka: Shtet me brekët në fund të këmbëve, bir o Edi Rama, kë të qaj më pare

14:20 - 14.08.20 gsh

Aktori i humorit Agron Llakaj ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar në pikën kufitare të Kakavijës. Me anë të një postimi në Instagram, ai i drejtohet kryeministrit Edi Rama, me ironi: Vijnë emigrantët dhe gdhihen në radhë,bir o Edi Rama,kë të qaj më parë !” E kemi fatin,shprese dhe marrezi ….,na jep nje engjell te na mbroje o Zot !”…,kjo eshte pamja e jone nga viti ne vit…,ne pritje e pritje e pritje…,ne radhe e ne radhe e ne radhe….,me dite e nete te tera…,i nxehti pervelues,mungesa e kushteve me minimale njerezore!”Vijne emigrantet dhe gdhihen ne radhe,bir o Edi Rama,ke te qaj me pare ! Radhe kilometrike ne pritje pa zgjidhje….,po ky eshte krim more njerez…., ,e perse valle ne akoma jemi nje shtet me breket ne fund te kembeve ?! …hajde radha !!!

Turp! Turp ! Turp Edi Rama !Edhe ju vellezer dhe motra bashke me femije mos i harroni keto dite….,pas 6 muajsh aty ne greqi do i keni,do tju shtrihen nen kembe per ate te shkrete vote …,por nqs do i harroni keto dite harram e paci ! Tani bertisni…” jam krenar qe jam shqiptar “!…Zoti ju ndihmoft !!!”, shkruan aktori.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.