Aktualitet

Vëllai i ish-Presidentit tregon si i shpërtheu mjeti në flakë: Që kur dola nga garazhi, lashë një erë të rëndë pas

11:36 - 31.10.20 gsh

Zbardhen detaje nga shpërthimi në flakë i makinës së vëllait të ish-Presidentit Bujar Nishani, Ilir Nishani.Gazetarja Klodjana Haxhiaj tregon se shpërthimi ka ndodhur në qendër të Durrësit dhe ka qenë shumë i fuqishëm, sa ka krijuar panik te qytetarët. Ndërkohë, në një intervistë të shkurtër nga vendi i ngjarjes për gazetaren Haxhiaj, Ilir Nishani ka rrëfyer përjetim e tij.

“Dëgjova një zhurmë, pashë flakët nga pas makinës dhe më pas edhe përpara. Zbrita menjëherë, ktheva kokën dhe pashë flakët. Dyshoj se është defekt në impiantin e gazit, asgjë tjetër. Sot në mëngjes kur dola nga garazhi, lashë pas një erë të rëndë gazi”, tha Nishani.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.