Aktualitet

U ekzekutua me 8 plumba, zbardhet identiteti i shqiptarit të vrarë në Bruksel. Dënimi që kishte për vrasje

12:20 - 28.11.20 gsh

Zbardhet identiteti i shqiptarit të vrarë mbrëmë në Bruksel. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon se bëhet për Ardit Spahiun nga Elbasani.Spahiu u vra me 8 plumba në zonën e njohur, Molenbeek dhe ndërroi jetë në vend. Viktima, 38-vjeçar, ka qenë më i arrestuar në 2010-ën për vrasjen e një 52-vjeçari në Elbasan, Gëzim Alikajt.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.