Aktualitet

Emri/ Aksidenti i rëndë në Rrugën e Kombit, ja kush është 35-vjeçari që humbi jetën

21:56 - 26.02.21 Gazeta Shqiptare

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të Rrëshenit në rrugën e Kombit.Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete. Gazetari Elidon Ndreka ben te ditur se Armando Gjoka, 35-vjeç ka ndërruar jetë dhe është nxjerrë nga automjeti nga ndërhyrja e zjarrfikëses.

Akoma nuk ka informacion për rrethanat e ngjarjes. Zjarrfikëset, ambulanca dhe policia kanë mbërritur me urgjencë në vendin e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Mirditë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Rreshen , në afërsi të një karburanti mjeti me drejtues shtetasin E.H.,është përplasur me mjetin tip “BMË” me drejtues shtetasin A.Gj.,i cili për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.