Aktualitet

FOTO/ Rama i shkon në shtëpi ish-Presidentit të Francës: Me një mik special me të cilin kam privilegjin të këshillohem për sfidat e Shqipërisë

19:55 - 16.06.21 Gazeta Shqiptare

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shkuar në Paris për të takuar ish-Presidentin e Francës, Nikolas Sarkozy.Rama thotë se e ka mik special Sarkozynë teksa i ka shkuar në shtëpi këtij të fundit. Ai tregon se me të këshillohet për sfidat e Shqipërisë e rajonit në rrugën e zhvillimt ekonomik, social e integrimit në BE.

STATUSI NGA EDI RAMA

Me një mik special në shtëpinë e tij në Paris, presidentin Nicolas Sarkozy, me të cilin kam privilegjin të këshillohem për sfidat e Shqipërisë dhe rajonit tonë, në rrugën e zhvillimit ekonomik e social, e të integrimit europian

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.