Kronikë

Autori del me vrap nga vila dhe hipën mbi mur, ja çfarë kapën kamerat e sigurisë nga grabitja në Krujë

12:42 - 24.10.21 gsh

Ky është momenti kur një prej autorëve të grabitjes në Nikël të Krujës del nga vila dhe largohet. Ai duket teksa lë vilën i veshur me të errëta dhe përvidhet jashtë saj duke hipur nga muri rrethues e duke u larguar i qetë.Kamerat e sigurisë në banesë kanë kapur momentet e hyrjes dhe largimit të autorëve, teksa pamjet janë sekuestruar nga policia për të bërë të mundur identifikimin e autorëve të grabitjes.

Banesa e biznesmenit Nazmi Çangu u grabit gjatë natës së kaluar, teksa autorët pasi kanë torturuar kryefamiljarin janë larguar me më shumë se 100 mijë euro para dhe bizhuteri floriri.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.