Kronikë

Kapet një sasi e konsiderueshme hashashi në brigjet e Korfuzit, arrestohet një Shqiptar! (DETAJE)

00:04 - 09.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kapen 11 kg 829 gram marijuanë në brigjet ë Korfuzit. Droga është gjetur në një zonë me shkurre në Potamo, Korfuz në një zonë përballë Kepit të Stillos.
Në pranga një shtetas shqiptar 35 vjëc. Shqiptari më banim në Korfuz. Në banesën ë tij janë gjetur ëdhë 50 gram marijuanë.

Në kërkim bashkëpunëtori i tij grek 25 vjec. Në banesën ë tij u gjetën dhë sekuestruan 15 gram kokainë dhe 45 gram marijuanë.

Ky është operacioni i tretë në 24 orët e fundit në Greqi. Në Kozani u kapën 303 kg marijuanë, në Igumenicë 77 kg marijuanë dhe në Korfuz 11 kg.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.