Kronikë

Aksident në autostradën Fier-Lushnjë, makina humb kontrollin dhe del nga rruga! Përfundon në një kanal

16:20 - 14.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnjë.
Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është lënduar.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.