AKTUALITET

(VIDEO) Ndodh në Tiranë/ Qytetari i irrituar gati të ndalojë Yuri Kim, ambasadoren “e shpëtojnë” truprojat!

08:13 - 25.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një incident ka ndodhur ditën e sotme ditën e sotme në qendër të Tiranës, kur në rrugë po kalonte ambasadorja e SHA-ve në vendin tonë, Yuri Kim.
Siç shihet edhe në video një qytetar duket mjaft i irrituar dhe kërkon t’i afrohet ambasadores Kim.

Por është e menjëhershme ndërhyrja e truprojave të cilët bëjnë të mundur që ambasadorja Kim të vijojë e qetë rrugën dhe qytetari të largohet.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.